O Firmie

    Firma BTH HOLD rozpoczęła w 1994 roku wytwarzanie konstrukcji stalowych na terenie Stoczni Szczecińskiej. Początkowo specjalizowaliśmy się w budowie sekcji kadłubowych z przeznaczeniem na kontenerowce i chemikaliowce budowane przez Stocznię Szczecińską.

    Od 1998 roku rozpoczęliśmy współpracę z odbiorcami zagranicznymi. Nasza firma dodaje wtedy do swojej oferty konstrukcje stalowe przeznaczone na rynek Offshore, dla przemysłu lądowego, budownictwa oraz konstrukcje mostowe. Produkcja prowadzona jest na terenie dawnej Stoczni Szczecińskiej.

Potencjał produkcyjny:
  • Główna hala 2 400 m2, suwnice maks. 80 ton;
  • Posiadamy dostęp do nabrzeża z suwnicą 450 ton;

Obecnie nasz roczny program produkcyjny obejmujący konstrukcje typu offshore oraz dla przemysłu morskiego i lądowego wynosi maksymalnie 3 600 ton.

    Nasza działalność jest regulowana zgodnie z następującymi standardami: ISO 9001 i OHSAS 18001. Nasze standardy pozwalają zapewnić najwyższą jakość i terminowość dla naszych klientów.

    Nasze prace wykonujemy w oparciu o wewnętrzny system zachowania i kontroli jakości a także odbiory realizowane przez naszych klientów i wymagania towarzystw klasyfikacyjnych.

Informacje